czwartek, 6 maja 2010

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO PIERWSZEGO TAŃCA NA WESELU

Kilkaset złotych na kurs tańca towarzyskiego przed weselem? Chyba nie, jeśli taniec ma być niepowtarzalny i odbiciem Waszej indywidualności.

Czy wyobrażacie sobie, że kilka-kilkanaście par w czasie jednego kursy ćwiczy tę samą choreografię? Raczej nie. To tak, jakby sobie wyobrazić , że do sklepu z sukniami ślubnymi przychodzi kilkanaście dziwczyn jednego dnia i każda z nich kupuje ten sam, jedyny model, dostępny od wielu dni w witrynie sklepu.

Własny niepowtarzalny weselny taniec ("Wasz weselny show") można przygotować tylko samodzielnie, albo uczestnicząc w indywidualnych zajęciach tanecznych.

Instruktora albo niełatwo znaleźć, albo za pomoc i korepetycje tanecznie policzy sobie (i słusznie!) minimum kilkaset złotych. Gorzej jeśli zleci mu się opracowanie indywidualnego układu choreograficznego do wybranej muzyki.

Owszem samemu można coś wymyśleć. Tylko, czy wtedy nie będzie to wyglądało tak, jak prezentacja "własnych" umiejętności w filmie "Hitch" (patrz niżej)A tak może wyglądać wykonanie (jeśli był dobry instruktor).
Tagi: jak się nauczyć tańszyć przed weselem, drogie lekcje tańca weselnego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz